NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

chrzest Pański

Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego przypomina nam i nakłania do ponownego przemyślenia faktu naszego Chrztu i wszystkich z niego wypływających konsekwencji i zobowiązań. Warto może rzeczywiście w tym zrelatywizowanym świecie ustalić pewne stałe i niewzruszone punkty odniesienia. A jednym z nich jest na pewno nasz Chrzest – Sakrament obmywającej Łaski Bożej, Sakrament usynowienia, Sakrament odrodzenia i życia. Chrześcijaninie zostałeś ochrzczony! CO TO DLA CIEBIE ZNACZY?

Msze święte w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00 lub według bieżących ogłoszeń. Kolędę w tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie rozpoczynam ok. godz. 15.30.

PLAN WIZYT DUSZPASTERSKICH

9.01 - Mątki wieś str. lewa

10.01 - Mątki wieś str. prawa

11.01 - Łomy wieś str. lewa

12.01 - Łomy wieś str. prawa

13.01 - ul. Lipowa 1-29

14.01 - ul. Olsztyńska (od godz 10.00)

15.01 - ul. Lipowa od 31 do końca (od godz. 14.00)