NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Kartka ze Zmartwychwstałym Jezusem i modlitwą

Święta Wielkiej Nocy
to czas otuchy i nadziei,
czas odradzania się wiary
w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
Życzę, aby Święta Wielkanocne
mimo wielu ograniczeń przyniosły prawdziwą radość,
pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się w tym trudnym czasie źródłem wzmacniania ducha.

ogłoszenia parafialne

1) W Niedzielę Wielkanocną msze św.: 6.00 - msza św. rezurekcyjna  i 11.30. W drugi dzień świąt msze św. tak jak w każdą niedzielę z małą zmianą. Wszystkie msze święte będą sprawowane w Jonkowie 8.00 - 10.00 - 11.30

2) Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby te święta były przeżyte przez nas w sposób jak najbardziej uroczysty. Dziękuję Paniom z Jonkowa, Mątek i Łomów za sprzątnięcie kościoła i porządki przy krzyżu i na grobach przy kościele i na cmentarzu. Dziękuję tym, którzy zorganizowali zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego i tym, którzy te ofiary składali. Było bardzo mało chętnych do spowiedzi... Warunki do bezpiecznego spowiadania były utworzone... Uczniowie od Jezusa też uciekli gdy przyszedł czas próby... Ale potem powrócili i mam nadzieję, że i teraz tak będzie. W miarę możliwosci po ustaniu wszelkich ograniczeń i niebezpieczeństwa zarażenia, będę chciał zaprosić księży z innych Parafii i wyznaczyć dzień spowiedzi.